Publiceringsdatum: 2026-06-12
Funderar du på att söka jobb inom hotell, restaurang, storhushåll? sandvikfood HB söker just nu efter en servitör/servitris och du kan vara den de letar efter. Om du vill arbeta heltid hos sandvikfood HB, har de just nu en tjänst 11 dagar upp till 3 månader som kan passa dig.
Att bo i närheten av Borgholm kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. sandvikfood HB söker för närvarande efter flera personer att anställa inom servitör/servitris-branschen. Ta en titt på deras fem lediga tjänster för att se om något av dem passar just dig. Bli en del av teamet hos sandvikfood HB som servitör/servitris genom att ansöka senast söndag den tolfte juli 2026.
Sandviks Kvarn är en av världens största väderkvarnar och utan jämförelse Nordens största från 1856. Runt kvarnen ligger cafeteria, kiosk, restaurang ,museum,golfbanor, flygfält, grill och pizzeria.
Inför sommarsäsongen 2026 söker Servitris/Servitör till vår restaurang
Boende kan ordnas
| Antal tjänster | 5 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | sandvikfood HB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 11 dagar - upp till 3 månader |
| Organisationsnummer | 9697924653 |
| Typ av anställning | Tidsbegränsad anställning |
| Yrke | Servitör/Servitris |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
sandvikfood HB söker fem personer till denna tjänst som servitör/servitris med placerings i Borgholm. Om det låter intressant att arbeta som servitör/servitris hos sandvikfood HB skickar du in din ansökan senast 2026-07-12.
Källa: Arbetsförmedlingen