Publiceringsdatum: 2026-08-03
Är du på jakt efter en karriär inom hotell, restaurang, storhushåll? Letar du efter en chans att arbeta som servitör/servitris på Babord Hamnkrog & B.B AB? Nu är det möjligt. Intresserade sökes för deltid-jobb hos Babord Hamnkrog & B.B AB - är du intresserad? De letar efter någon som vill jobba tills vidare.
Att bo i närheten av Norrtälje kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Företaget Babord Hamnkrog & B.B AB erbjuder just nu spännande karriärmöjligheter. Om du vill jobba som servitör/servitris har de nu två lediga jobb - kolla in annonsen för att se om du har rätt erfarenhet. Sista ansökningsdagen till jobbet som servitör/servitris hos Babord Hamnkrog & B.B AB är onsdag den andra september 2026.
Vi söker servitörer till Babord Hamnkrog på heltid och deltid.
Vi söker en engagerad och serviceinriktad servitör/servitris till vår restaurang i Grisslehamns Marina.
Eftersom arbetet huvudsakligen är förlagt till kvällar och helger är det viktigt att du:
Vi söker personer med rätt attityd, hög arbetsmoral och ett genuint intresse för service. Hos oss är det viktigare att du vill lära dig och gör ditt bästa än att du har många års erfarenhet.
| Antal tjänster | 2 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | Babord Hamnkrog & B.B AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5590499397 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Servitör/Servitris |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Babord Hamnkrog & B.B AB söker två personer till denna tjänst som servitör/servitris med placerings i Norrtälje. Om det låter intressant att arbeta som servitör/servitris hos Babord Hamnkrog & B.B AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-02.
Källa: Arbetsförmedlingen